Joanna Kardzis

Aplikant adwokacki – dział prawa rodzinnego

Jestem absolwentką prawa na Wydziale Prawa i Administracji UAM w Poznaniu i aplikantką adwokacką Wielkopolskiej Izby Adwokackiej. Uzyskałam uprawnienia mediatora po ukończeniu szkolenia z mediacji organizowanego przez Centrum Mediacji przy Naczelnej Radzie Adwokackiej.

Główne obszary moich zainteresowań prawnych to w szczególności prawo rodzinne – reprezentuje Klientów Kancelarii w sprawach rozwodowych czy sprawach związanych z uregulowaniem sytuacji małoletnich dzieci oraz zagadnienia związane z ochroną dóbr osobistych, odpowiedzialnością deliktową jak również upadłością konsumencką. Na co dzień zajmuję się bieżącą obsługą zarówno klientów indywidualnych, jak i klientów biznesowych. Przygotowuję umowy, dokumenty pracownicze i inne dokumenty na potrzeby prowadzonych przez naszych Klientów przedsiębiorstw, jak również sporządzam szereg pism procesowych. Wolny czas lubię spędzać praktykując jogę, czytając książki psychologiczne.

Jestem skuteczna i zaangażowana w powierzony mi problem. Do każdego klienta podchodzę z empatią i indywidualnym spojrzeniem na jego sprawę.

Nasza strona korzysta z plików cookie, głównie z usług stron trzecich. Zdefiniuj swoje preferencje dotyczące prywatności i/lub zgódź się na używanie przez nas plików cookie.
Polityka prywatności