Rozwód i podział majątku

Jeśli potrzebujesz wsparcia w sformalizowaniu decyzji rozwodowych oraz majątkowych, pomożemy Ci uporządkować wszystkie sprawy w sposób jak najbardziej dla Ciebie korzystny.

Nierzadko problemem jest sama decyzja o rozwodzie i wynika ona nie tylko z kwestii emocjonalnych. Wiele osób zastanawia się, jak będzie prowadzić osobne gospodarstwo domowe bez udziału drugiego małżonka, co z kredytami, z nieruchomościami. Wszystkie te elementy sprawiają, że decyzja o rozwodzie staje się skomplikowana i odwlekana.
Od lat doradzamy naszym Klientom jak ułożyć na nowo swoje życie, uporządkować sprawy rodzinne i finansowe.

Kilkunastoletnia praktyka adwokat Agnieszki Grzegorczyk pozwoliła nam wyspecjalizować się w nieoczywistych procesach i układaniu rodzinnego i codziennego życia Klientów na nowo w wieloaspektowym wymiarze.

 • od lat doradzamy naszym Klientom jak ułożyć na nowo swoje życie, uporządkować sprawy rodzinne i finansowe.
 • nie polecamy rozwiązań kategorycznych, zawsze są one dopasowane do indywidualnej sytuacji Klienta.
 • walczymy o godne alimenty, wspieramy w decyzjach o kierunku procesu, tak by nie prowadzić batalii o sprawy, które docelowo nie przełożą się na pozytywne aspekty końcowego rozstrzygnięcia.
 • mamy na uwadze dobro dzieci w procesie i to, aby Klient miał poczucie bezpieczeństwa i satysfakcji również wtedy, kiedy emocje opadną.
 • dbamy by nasi Klienci zyskiwali czas i pieniądze.
 • tam, gdzie możliwa jest ugoda przygotowujemy dokumenty i pracujemy nad zawarciem jej w sposób rzetelny i uwzględniający wszystkie aspekty ważne z punktu widzenia naszego Klienta.
 • wiemy, że w sprawach rodzinnych nasze wsparcie staje się czasem czymś więcej niż tylko doradztwem prawnym, dlatego traktujemy każdą sprawę indywidualnie.
 • nie boimy się spraw trudnych, skomplikowanych, w których zaangażowanie i wnikliwa analiza to postawa.
 • w sprawach dotyczących również podziału majątku współpracujemy z osobami wspierającymi wszelkie rozwiązania, w tym z notariuszem, rzeczoznawcą majątkowym, doradcą podatkowym.

  Formularz kontaktowy  Nasza strona korzysta z plików cookie, głównie z usług stron trzecich. Zdefiniuj swoje preferencje dotyczące prywatności i/lub zgódź się na używanie przez nas plików cookie.
  Polityka prywatności