Alicja Taczała-Hadaś

Aplikant radcowski –
dział kredytów CHF

Jestem absolwentką prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W 2021 roku uzyskałam wpis na listę aplikantów radcowskich przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu.

W trakcie studiów zdobywałam swoje pierwsze doświadczenie w kancelarii radców prawnych specjalizującej się w obsłudze podmiotów gospodarczych.

Moje zawodowe zainteresowania koncentrują się w szczególności w obrębie prawa cywilnego, prawa rodzinnego oraz prawa gospodarczego. W codziennej pracy zajmuję się bieżącą obsługą zarówno klientów indywidualnych, jak i klientów biznesowych – sporządzam szereg pism procesowych, przygotowuję dokumenty na potrzeby naszych Klientów, a także reprezentuję Klientów kancelarii przed sądami i instytucjami państwowymi.

Biegle posługuję się językiem angielskim.

Zawsze staram się być pełni zaangażowana w każdą powierzoną mi sprawę a do każdego Klienta podchodzę w sposób indywidualny.

W wolnym czasie chętnie podróżuje, uprawiam sporty w szczególności zimowe, lubię spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi.

Nasza strona korzysta z plików cookie, głównie z usług stron trzecich. Zdefiniuj swoje preferencje dotyczące prywatności i/lub zgódź się na używanie przez nas plików cookie.
Polityka prywatności