Agnieszka
Grzegorczyk

Adwokat | Właściciel Kancelarii

W 2005 r. ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie im Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz w 2006 r. studia podyplomowe z zakresu bankowości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Odbyła aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Poznaniu i od 2009 roku wykonuje zawód adwokata.

Założycielka spółki Grzegorczyk Dąbrowska Adwokacka Spółka Partnerska, aktualnie wykonująca praktykę także w ramach indywidualnej kancelarii adwokackiej – Kancelaria Adwokacka i Mediacyjna adwokat Agnieszka Grzegorczyk. Od 2021 r. mediator prowadzący Kancelarię Mediacyjną wpisany na listę stałych mediatorów przy Sądzie Okręgowym w Poznaniu oraz na listę mediatorów Centrum Mediacji przy Naczelnej Radzie Adwokackiej oraz Centrum Mediacji przy Wielkopolskiej Izbie Adwokackiej.

Na co dzień wspieram swoich klientów w sprawach rozwodowych i związanych z podziałem majątku. Obszerna wiedza i doświadczenie pozwalają mi prowadzić sprawy w sposób jak najlepiej zabezpieczający interesy klienta, Jestem zaangażowana i empatyczna, szukam dla Państwa rozwiązań by zrealizować cel z jakim do mnie przychodzicie.

Dzięki wieloletniej praktyce na sali sądowej zapewniam Państwu komfort i poczucie bezpieczeństwa. Specjalizuje się także w sporach z instytucjami finansowymi – w zakresie umów kredytowych indeksowanych i denominowanych do franka szwajcarskiego oraz w zakresie nieautoryzowanych transakcji bankowych. Stale współpracujące z klientami biznesowymi i doradzam w sprawach związanych z prawem budowlanym i transportem.
Jestem doświadczonym obrońcą w sprawach karnych, w szczególności w sprawach na tle ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Na co dzień jestem zaangażowana w dom i rodzinę, uwielbiam podróże i dobrą książkę.

Nasza strona korzysta z plików cookie, głównie z usług stron trzecich. Zdefiniuj swoje preferencje dotyczące prywatności i/lub zgódź się na używanie przez nas plików cookie.
Polityka prywatności